Amintiri...

Discuție în 'Cine este cine - utilizatorii' creată de chiradal, 31 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Voua nu va e dor de unele teme si ceva interpelari geniale din trecut?

1. nee.. treci la nani mosule

7,2%
  2. aici e treaba serioasa, ce-i cu stupizenia asta asta?

3,1%
  3. si mie mi-e dor...

84,5%
  4. da unde-i gheseftul dezvoltatorului?

8,2%
  5. posteaza subiect maine, cand nu esti asa melancolic

6,2%
Sunt permise voturi multiple.
  1. BROSCOIUL

BROSCOIUL Avansat

ati devenit f. melancolici cu amintirile voastre :)) daca asa de nult v-a uns jocul pe suflet atunci dece v-ati lasat de el ??

2. QUALYQULA

QUALYQULA Junior Expert

Va multumesc frumos pentru sedere!!!!

3. RazvanTare

RazvanTare Scriitor în devenire

Mi-e dor de vremurile alea... am 250 prieteni in DO si abia mai vad maxim 5 on,cu totii suntem nostalgici,nostalgia e doar o forma de a exprima durerea si faptul ca ti-e dor de trecut...

4. *AS19591*

*AS19591* Începător forum

A fost odata darkorbit....

5. RazvanTare

Prin vara lu 2013 cu sute de playeri activi mereu pe eg3,bani garla pt companie,prieteni care inca jucau,aliati cu care te aparau...

6. BROSCOIUL

BROSCOIUL Avansat

Trebzuie sa inchidem TEMA asta si sa deschidem alta !, : mancaruri si cum de descurca barbatii in bucatarie. Tema f. buna si de folos !!!!
    Daca jocul nu functioneaza atunci macar sa ne alegem si noi cu ceva :))
    Tema 1: Galuste cu prune
    Tema 2:Sarmale in foi de vitza
    Tema 3:Fripuri si Mititei#
    Tema 4: Dulciuri, Prazituri , Bomboane, Torturi. etc.
    Toate retetele sunt BINEVENITE !!!

7. ©ØrrØsivΞ

©ØrrØsivΞ Board Administrator Team Darkorbit

Ce ar fi dacă v-aţi abţine de la comentarii în această temă? :rolleyes: ...dacă nu vă regăsiţi în această temă, nu vă opreşte nimeni la "petrecere". ...de fapt, nici nu cred că aţi fost invitat!;)

Nu v-a luat nimeni "jucăriile", e vorba doar de un grup de utilizatori care împart, într-o anumită măsură, un alt set de valori, vădit superioare şi diferite de ale dvs.

8. AlexandruNI

AlexandruNI Începător forum

De ce se numeste Reloaded acum? De ce nu mai e asa multa lume pe joc? Ce s-a intamplat? Cand ma jucam eu acum ceva ani cu fostul cont pe care nu-l mai stiu, toate hartile erau pline de jucatori.
    In x-1 la baza era un lag imens, din cauza jucatorilor.

9. QUALYQULA

QUALYQULA Junior Expert

cine mai stie cand neam adunat mai multi jucatori in 4-4 si sa blocat tot:)))

10. ©ØrrØsivΞ

©ØrrØsivΞ Board Administrator Team Darkorbit

Pentru că începând cu ianuarie 2014, jocul a primit mai multe îmbunătăţiri nu doar din punct de vedere al mecanicii jocului ci şi al înfăţişării clientului de joc ("facelift"), fiind total diferit de variantele de dinainte de 2014.

11. BROSCOIUL

BROSCOIUL Avansat

Astazi 24 dec.2016 va doresc la toti jucatorii si la fosti jucatori un: Craciun fericit, multa sanatate voua si la familile voastre.

12. RazvanTare

Multumesc

Distribuie pagina asta