1. Acest site utilizează cookies. Continuând să folosești acest site, ești de acord cu folosirea acestora. Learn More.

"Bismut | Video-uri & Imagini".

Discuție în 'Mediatecă' creată de Bismut, 10 Mai 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Bismut

Bismut Supervizor forum

2. Bismut

Bismut Supervizor forum

3. Veneficus

Veneficus Duce forum

din lipsa de "timp" editând in mare viteza, eroul DO (sau elementul cum il mai numesc uni), a editat si cursorul de la mouse...
    penibil ce a ajuns si forumul asta...

4. Bismut

Bismut Supervizor forum

5. Veneficus

Veneficus Duce forum

Bismut

Veneficus

apropo... de cursorul din ultimele doua panarame de videoclipuri postate de tine pomeneam...
    dar tu nu ca Batman, Batman....
    tot cu relaxare se serveste si asta...

BROSCOIUL și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  6. WIΖΛΓΔ

WIΖΛΓΔ Conte forum

ehehe, uite cum chiar şi oamenii deştepti se pot înşela uneori în mod dramatic !
    iată noi, de pildă, am crezut ani în şir, desigur ajutaţi şi de manifestările narcisiste ale individului, că "colegul" nostru e un jucător împătimit de do cînd el de fapt, e doar vîrful de lance al noului curent artistic care se manifestă cu tot mai multă incisivitate în mediile elitist artistice ce au găsit găzduire vremelnică pe forumul nostru. luaţi aminte deci, stimaţi colegi, că deşi ar părea acum exagerate sublinierile mele peste ani vă veţi putea lăuda că aţi putut urmări live manifestările incipiente ale noului "tristan tzara" alocat secolului 21. arta lui, la fel precum cea a precursorului său, este la fel de neînţeleasă şi chiar feroce criticată de contemporani (adică de noi) dar peste j`de ani, fondatorul curentului nunuism va fi ridicat de viitorime la rangul său adevărat şi binemeritat, acela de întemeietor şi totodată, element catalizator (el cu sine însuşi) al naşterii, deja întemeiatului, umor abscons pe care noi, inferioarele fiinţele telurice, nu-l putem pricepe neam !:D

7. Bismut

Bismut Supervizor forum

Sectiunea asta nu este pentru plangeri, daca aveti ceva de raportat scrieti la support sau in cazul desteptului de wizara sa ma dea in judecata sau sa sune la 112 ca nu am inregistrat si cursorul.

Modificat ultima dată: 25 Iul 2019
  8. Veneficus

Veneficus Duce forum

neeeh... nu te arunca asa... ti-am spus clar, cu relaxare se serveste...
    nu desteptul de "wizara" era cu (pardon) cursorul! eu eram! si nu cred ca serviciul de la 112 se ocupa de banalele tale inregistrari...
    hai bafta... insa mai relaxat ca doar ai de lansat un curent pentru "viitorime"...sa nu faci vreun anevrism ,ceva...

*^*NEMESIS*^*RO*^*! și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  9. .Cristina_Claudia

.Cristina_Claudia Scriitor în devenire

Bismut nota 10 pentru cum joci si la ce acc. detii , ai muncit si investit destul presupun , dar acesti indivizi ce fac ... ii roade un pic invidia , mno e foarte greu sa ai un asemenea acc si sa faci asa video-ri si sa fii urmarit, pe harti sa fii puternic prin munca ta ...stiu foarte multi asa care nu pot accepta succesul altora .
    Multa bafta Bismut si spor la joc , NOTA 10

Bismut apreciază asta.
  10. Veneficus

Veneficus Duce forum

mno! nu are loc invidia aici te asigur! vorbind pentru mine, fii sigura ca cel laudat de tine e ultimul de pe jocul si forumul asta care are ceva ce sa-mi starneasca invidia...
    discutabil...
    nu e vorba de nici un succes... chiar din contra, e doar nevoia de afirmare, indiferent de mijloace ...

11. WIΖΛΓΔ

WIΖΛΓΔ Conte forum

cîtă vreme nu furnizezi numele serverului şi data "producţiei" tale nu prea poţi să dovedeşti nimic altceva decît că narcisismul tău te încearcă iar cu o "acută" ! :D

ps: crezi că dacă în vreo două ore produc şi eu cîteva "clasamente" precum al tău ajung la fel de "credibil" ca tine ? :p

12. PSYCHEDELICLiVE

PSYCHEDELICLiVE Începător forum

lasati-l ma pe bismut in pace ca e suparat ca si-a pierdut 2 stele . nu va mai luati de el ca e si el mic saracu a farmat pe 6 cat a putut si acum a venit pe globala 7 cu figuri da nu ia prea mers trb sa il vedeti cum fuge pe harti :)))

Distribuie pagina asta