1. Acest site utilizează cookies. Continuând să folosești acest site, ești de acord cu folosirea acestora. Learn More.

"Bismut | Video-uri & Imagini".

Discuție în 'Mediatecă' creată de Bismut, 10 Mai 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Eu chiar nu o pot intelege pe aceasta avocata a poporului.. pe langa faptul ca face o treaba "proasta" si sa speram ca doar aici, pe forum... La ce sa fiu invidios? Ai cunostinta de contul meu astfel incat sa spui ca sunt invidios pe el? Si apropo, unde vrei sa mai bata vantul ca nu inteleg? Mai bine taci si lasa-l pe nepotu sa joace pentru tine ca te-ai atacat mai rau ca "domnul" Bismut..

2. Bismut

Bismut Supervizor forum

_^MATRIX^_ și .Cristina_Claudia apreciază asta.
  3. Bismut

Bismut Supervizor forum

4. _ΞNOLΛ-GΛY_

_ΞNOLΛ-GΛY_ Novice forum

Sufera de narcisism baiatul :) Felicitari! Narcis

Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  5. _ΞNOLΛ-GΛY_

_ΞNOLΛ-GΛY_ Novice forum

Urmareste-i postarile si ai sa-ti dai seama ;).

Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  6. Bismut

Bismut Supervizor forum

Salut enola, sau gay? cum sa iti zic? toti cei care creeaza videoclipuri sunt narcisisti sau doar eu?

7. _ΞNOLΛ-GΛY_

_ΞNOLΛ-GΛY_ Novice forum

„Enola Gay” este numele unui avion de bombardament de tipul B-29 Superfortress ce a aparținut Forțelor Aeriene ale Statelor Unite
    Dar dumneata esti cineast nu prea esti documentat. "Succesuri" in continuare

Nu cumva dumneata incerci sa jignesti subtil un membru care isi spune parerea?

Modificat ultima dată de către moderator: 2 Oct 2019
  8. Bismut

Bismut Supervizor forum

Am intrebat cum sa iti spun nu ce avioane inseamna numele tau complet.
    Nu! deloc!, si totusi nu mi-ai raspuns la intrebare daca toti cei care creeaza videoclipuri sunt narcisisti sau doar eu?

9. _ΞNOLΛ-GΛY_

_ΞNOLΛ-GΛY_ Novice forum

Doar tu postezi in video si cateva video editate de care ne indoim a fi adevarate.

WIΖΛΓΔ și Veneficus apreciază asta.
  10. Bismut

Bismut Supervizor forum

Aici mai sunt si alti jucatori care posteaza content video cu darkorbit, tu ce ai facut? te-ai blocat pe subiectul asta?
    De ce sa nu fie adevarate? ti se par ca sunt desenate?

11. Veneficus

Veneficus Duce forum

...

_ΞNOLΛ-GΛY_ apreciază asta.
  12. Bismut

Bismut Supervizor forum

Nu ma cred smecher/deosebit/superior fata de alti, dar vazand ca voi rupeti tastatura pe aici spunand ca folosesc programe, ca videoclipurile nu imi apartin sau ca nu sunt adevarate, ca sunt un narcisist, ce ar trebui sa cred? "Success – many will love you for it. The majority will hate you." Daca nu iti place ceea ce postez prea bine! ti-ai exprimat de 10x parerea, nu te mai uita daca nu iti place, e atat de greu sa nu iti pese?

13. Veneficus

Veneficus Duce forum

Tolstoi spunea:
    " Daca eşti înţelept poţi suporta lipsa cunoaşterii, dacă eşti curios e greu. "
    si tot el a adaugat :
    " Înţelepciunea înseamnă să ştii unde să te opreşti "
    in intelepciunea ta, crezi ce vrei, insa când mai multi spun acelasi lucru... fum fara foc...

iar tu?
    hmm... vrei echipa cu Bismut???
    neeh... are alta clasa...nu sunteti nici macar complementari, de compatibilitate ce sa mai vorbim?...

WIΖΛΓΔ și _ΞNOLΛ-GΛY_ apreciază asta.
  14. thunderman_yo

thunderman_yo Scriitor în devenire

Domnule Bismut , Videoclipurile sunt de 2 feluri: 1-sa ma laud , 2-sa invat lumea ceva anume. Punct . Restu sunt povesti cu pesti .

WIΖΛΓΔ, _ΞNOLΛ-GΛY_ și Veneficus apreciază asta.
  15. Bismut

Bismut Supervizor forum

.Cristina_Claudia apreciază asta.

Distribuie pagina asta