1. Acest site utilizează cookies. Continuând să folosești acest site, ești de acord cu folosirea acestora. Learn More.

Suport Nelamurire

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ĄMŮИ-ŖĄ, 10 Oct 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ĄMŮИ-ŖĄ

ĄMŮИ-ŖĄ Junior Expert

As dori sa fiu si eu informat, care a fost motivul banarii mele timp de 2 saptamani.
    Cred ca acel admin sau moderator care a facut asta trebuia sa spuna motivul banarii daca acesta exista, nu doar " incalcarea regulamentului " Aici nu sunteti pusi sa stati cu biciul in mana cum o faceti de obicei, cred ca trebuie sa dati lamuriri legate de joc celor care va cer asta, ceea ce nu prea faceti.
    Deci astept un raspuns pentru motivul banarii mele
    Multumesc!

2. omul.negru

omul.negru Scriitor în devenire

cu nelamurirea ai sa ramai :)

Veneficus, Tibles și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  3. ĄMŮИ-ŖĄ

ĄMŮИ-ŖĄ Junior Expert

Probabil, dar stai linistit ca poti fi si tu in locul meu si X si Y si.... sa te vad atunci cat iti mai arde de ras cand vezi ca "astia" fac abuz

Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  4. Te-au banat pe forum sau pe nava de joc ? Incearca sa trimiti si la suport , poate te ajuta acolo

5. ĄMŮИ-ŖĄ

ĄMŮИ-ŖĄ Junior Expert

Imi cer scuze ca nu am specificat . Aici pe forum am fost banat, am scris si la suport si mi s-a spus sa cer explicatie aici pe forum dupa expirarea perioadei.

Veneficus apreciază asta.
  6. Hermes

Hermes Board Administrator Team Darkorbit

Cu toate ca moderatorii de forum nu trebuie sa dea explicatii pentru deciziile pe care le iau in forum cu privire la anumite postari (vezi Modul de functionare al forumului) iata pentru ce ai fost banat, explicatia fiind ca, limbajul folosit nu este permis in acest forum :

7. Veneficus

Veneficus Duce forum

17 Apr 2019 :
    si dupa 6 luni...:

oare... doar aceasta nelamurire a utilizatorilor ai observat-o in ultimele 6 luni prin acest forum Hermes?
    sau aceasta e cadenta la care deschizi si tu forumul?
    de ce nu lasi/lasati pe altii in locul vostru daca e asa o povara pentru tine/voi sa administrati acest forum eficient?
    ocupi/ocupati inutil posturi de moderatori fara sa va respectati atributiile si implicit tratati cu lipsa de respect toti utilizatorii care mai bantuie acest forum...
    penibil!

_ΞNOLΛ-GΛY_, Tibles, **Just4fun** și alți 8 apreciază asta.
  8. ĄMŮИ-ŖĄ

ĄMŮИ-ŖĄ Junior Expert

Multumesc pentru raspuns, consider ca acele doua cuvinte nu au fost adresate in mod direct cuiva ci faptului in sine (era vorba de traducere) dar ma rog sunt unele persoane aici pe forum care nu prea suntem agreate. Iar la regulamentul forumului cred ca ar trebui sa mai schimbati cate ceva domnule Hermes . Va dau un exemplu : Daca ai fi dumneata Hermes oprit de Politia romana sa-ti spuna doar atat "Ti se suspenda dreptul de a conduce timp de o luna sau doua sau.... , pentru ca ai incalcat legea " si atat fara nici o explicatie, ce ai face?
    Sper sa dureze mai putin de 6 luni raspunsul.

9. omul.negru

omul.negru Scriitor în devenire

Suntem nelamuriti de cand a inceput jocul !!! la ce te mai poti astepta ??? pe zi ce trece nelamurirea este mai mare
    Bine a spus Veneficus !!.... si raspunsul adminilor!! :

daca voi nu ne vreti, atunci.... va vrem noi :)))

sunt nelamurit dece nelamurirea se dezvolta si sper sa nu-mi banati nelamurirea !

WIΖΛΓΔ și Veneficus apreciază asta.
  10. Hermes

Hermes Board Administrator Team Darkorbit

Limbajul vulgar nu este permis in nici un context. Cat despre colegul tau de mai sus, il invit sa depuna cerere pentru ocuparea posturilor libere din echipa de moderare. Despre lipsa de respect,....are la ce se gandi in timpul liber care i-a ramas. Cum raspunsul pentru care a fost deschisa tema , cred ca a fost dat si pentru a evita deviatiile de la subiect,

Tema inchisa.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.

Distribuie pagina asta