1. Acest site utilizează cookies. Continuând să folosești acest site, ești de acord cu folosirea acestora. Learn More.

Pareri/opinii despre ADMINI,MODERATORI, BIGPOINT

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de UpDataBase, 13 Mar 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. UpDataBase

UpDataBase Novice forum

Cred ca este potrivit sa avem o rubrica unde sa ne spunem parerea si sa facem cunoscut ceea ce fac adminii/moderatorii pe serverele de joc dar mai ales sa ne exprimam parerea si NEMULTUMIRILE despre dezvoltatorul acestui joc! la FEL CA SI IN VIATA, NU TOATE SUNT ROZ, EXISTA SI PARTI NEGRE!

Veneficus apreciază asta.
  2. Cehn

Cehn Talent de excepţie

Si de ce nu incepi?
    Treci la fapte :)

3. UpDataBase

UpDataBase Novice forum

Momentan ma abtin, astept ca discutia sa inceapa, ce vrei sa iti spun ca banuiesc ca un admin a inceput sa ma injure pe chat pentru ca a murit la 2vs1? iar daca i-am raspuns in acelasi fel am fost interzis pe chat o saptamana frate, care de obicei se interzice chatul 1h... aici sunt multe de dezvoltat, dar nu vreau sa par un frustrat doar ca ma deranjeaza faptul ca adminii/moderatorii au prea multa autoritate, fac ce vor si nu dau socoteala nimanui iar celor care detin BIGPOINT nu le pasa, doar ca fara noi jucatorii ei nu ar exista... din pacate acest lucru nu il intelege nici jucatorul nici compania!

SELF și Veneficus apreciază asta.
  4. _basty13_

_basty13_ De-al casei

nu va mai bateti capul ca nu o sa faca nimeni nimic buti tot buti raman
    admini tot admini raman dar......
    jucatori care joaca cinstit incet incet se lasa
    nici una nici alta jocul o sa ramana numai cu buti si admini
    eu unul am cam rarit intratul pe joc si nici nu mai am bagat bani
    daca se face ceva poateeee o sa mai fiu interesat de acest joc

SELF, Veneficus și dady77-7 apreciază asta.
  5. ^^jax20^^

^^jax20^^ Scriitor în devenire

mie nu imi vine sa cred ca te-au lasat sa deschizi acest subiect.probabil ca nu te-au citit.in rest...buti o sa fie mereu,adminii,admini....jucatorii cinstiti se lasa.asta e mersul ...

Veneficus apreciază asta.
  6. True5.1

True5.1 S-Moderator Team Darkorbit

Nu voi permite ca in aceasta tema, jucatorii sa-si "spele rufele" pe obrazul administrației.

Tema inchisa!

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.

Distribuie pagina asta