1. Acest site utilizează cookies. Continuând să folosești acest site, ești de acord cu folosirea acestora. Learn More.

Preturi shop

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de DonVioJr, 2 Iun 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. DonVioJr

DonVioJr Novice forum

Salut,
    Am un laptop din UK. Preturile la shop imi apar in lire. Cum fac sa apara in lei?
    Multumesc!

2. .Cristina_Claudia

.Cristina_Claudia Scriitor în devenire

Trebuie sa contactezi suportul , dar daca tu inca faci plati cu card englezesc nu vei putea schimba pana nu vei plati cu metode romanesti de plata , am incercat si eu dar raspunsul a fost :
    Din pacate atat timp cat este folosit un card de credit emis in aceasta tara preturile si metodele de plata nu pot fi actualizate conform Romaniei din motive ce tine de fiscalitate. Doar folosirea unui card de credit romanesc pe viitor va putea acorda un reset geografic si revenirea la preturile destinate locatiei Romania.

DonVioJr apreciază asta.
  3. DonVioJr

DonVioJr Novice forum

Multumesc!

Distribuie pagina asta