1. Acest site utilizează cookies. Continuând să folosești acest site, ești de acord cu folosirea acestora. Learn More.

Tutorial Punctele experienţă şi nivelul

Discuție în 'FAQ joc' creată de k0, 29 Mai 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    a.png
    NivelRang Puncte Experiență Necesar
    1Cânepar0250
    2Puiandru 250450
    3Poamă 700600
    4Şoarece de câmp 1.300750
    5Săpător 2.050900
    6Brăzdar 2.9501.050
    7Viermicultor 4.0001.200
    8Băcan de insecte 5.2001.350
    9Şoricar 6.5501.500
    10Maistru greblar8.0502.130
    11Cultivator de fenicul 10.1802.660
    12Tractorist 12.8403.190
    13Culegător 16.0303.720
    14Porcar19.7504.250
    15Mic erborist 24.0004.780
    16Erborist 28.7805.310
    17Cepar 34.0905.840
    18Florar39.9306.370
    19Cosaş 46.3006.900
    20Altoitor 53.2007.430
    21Buruienar 60.6307.960
    22Semănător expert 68.5908.490
    23Exterminator de melci 77.0809.020
    24Expert în tuberculi 86.1009.550
    25Gărgăriţar 95.65010.080
    26Îmblânzitor de cai 105.73010.610
    27Pomicultor 116.34011.140
    28Căpşunar127.48011.670
    29Cunoscător de plante 139.15012.200
    30Fasolar 151.35021.700
    31Dijmaş 173.05022.400
    32Storcător de portocale 195.45023.100
    33Sămânţar218.55023.800
    34Vărzar 242.35024.500
    35Crescător de porci 266.85025.200
    36Trimmer lalele292.05025.900
    37Grandmaster Fresh 317.95026.600
    38Piscicultor 344.55027.300
    39Pădurar 371.85028.000
    40Ciupercar 399.85028.700
    41Negustor 428.55029.400
    42Culegător estival457.95030.100
    43Botanist488.05030.800
    44Bananier 518.85031.500
    45Fructarian 550.35043.165
    46Dovlecar 593.51546.550
    47Magician de ierburi 640.06550.201
    48Apicultor 690.26654.139
    49Trimmer iarbă744.40558.384
    50Grădinar 802.78962.964
    51Sparanghelar865.75367.902
    52Sultanul curmalelor 933.65573.228
    53Prinţul afinelor 1.006.88378.971
    54Măzărar 1.085.85485.165
    55Struţar 1.171.01991.845
    56Boierul lacurilor1.262.86499.048
    57Erou horticol 1.361.912106.817
    58Grăjdar profesionist 1.468.729115.194
    59Grădinar profesionist1.583.923124.230
    60Crescător de măgari 1.708.153133.972
    61Pastor de ciuboţica-cucului 1.842.125144.481
    62Pajul cireşelor1.986.606155.812
    63Mulgător specialist2.142.418168.033
    64Specialist în friptură de gâscă 2.310.451181.212
    65Brutar 2.491.663195.424
    66Specialist în trandafiri 2.687.087210.752
    67Baronul florilor2.897.839227.282
    68Contele de Landa 3.125.121245.107
    69Specialist în nutriţie 3.370.228264.332
    70Fiul desertului3.634.560285.063
    71Morcovar 3.919.623307.422
    72Teroarea cârtiţelor 4.227.045331.533
    73Maistru forestier4.558.578911.715
    74Expert în smochine 5.470.2931.094.059
    75Plivitor profesionist 6.564.3521.312.870
    76Regele Bio 7.877.2221.575.444
    77Calfă de morar9.452.6661.890.534
    78Apicultor şef 11.343.2002.268.640
    79Batoză 13.611.8402.722.367
    80Cowboy/Cowgirl16.334.2073.277.633
    81Frizer de oi19.611.8403.909.419
    82Toreador 23.521.2594.704.252
    83Piersicar 28.225.5115.645.102
    84Edil rural 33.870.6136.774.122
    85Vicontele Smochină40.644.7358.088.947
    86Boieru Legumă48.733.6829.794.737
    87Baron Căpşunaru58.528.41911.705.683
    88Ducele Pogonici 70.234.10214.046.821
    89Guru de grădină 84.280.92316.856.184
    90Baron Prunaru101.137.10720.227.422
    91Cardinalul usturoiului 121.364.52924.272.906
    92Decanul castraveţilor145.637.43529.127.487
    93Mareşal de câmp 174.764.92234.952.984
    94Dr. în agricultură 209.717.90641.943.581
    95Consilier rural251.661.48750.332.298
    96Prinţ Fruti 301.993.78560.398.757
    97Regele Morcovaru 362.392.54272.478.508
    98Citrus Caesar434.871.05086.974.210
    99Tuberculum Caesar 521.845.260104.369.052
    100Împăratul Curcubeu626.214.31225.000.000
     
    llyillyi, yocoama, roliana57 și alți 7 apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    a.png
    NivelRangPENecesar
    101Împăratul Curcubeu651.214.31225.000.000
    102Împăratul Curcubeu676.214.31225.000.000
    103Împăratul Curcubeu701.214.31225.000.000
    104Împăratul Curcubeu726.214.31225.000.000
    105Împăratul Curcubeu751.214.31225.000.000
    106Împăratul Curcubeu776.214.31225.000.000
    107Împăratul Curcubeu801.214.31225.000.000
    108Împăratul Curcubeu826.214.31225.000.000
    109Împăratul Curcubeu851.214.31225.000.000
    110Împăratul Curcubeu876.214.31225.000.000
    111Împăratul Curcubeu901.214.31225.000.000
    112Împăratul Curcubeu926.214.31225.000.000
    113Împăratul Curcubeu951.214.31225.000.000
    114Împăratul Curcubeu976.214.31225.000.000
    115Împăratul Curcubeu1.001.214.31225.000.000
    116Împăratul Curcubeu1.026.214.31225.000.000
    117Împăratul Curcubeu1.051.214.31225.000.000
    118Împăratul Curcubeu1.076.214.31225.000.000
    119Împăratul Curcubeu1.101.214.31225.000.000
    120Împăratul Curcubeu1.126.214.31225.000.000
    121Împăratul Curcubeu1.151.214.31225.000.000
    122Împăratul Curcubeu1.176.214.31225.000.000
    123Împăratul Curcubeu1.201.214.31225.000.000
    124Împăratul Curcubeu1.226.214.31225.000.000
    125Împăratul Curcubeu1.251.214.31225.000.000
    126Împăratul Curcubeu1.276.214.31225.000.000
    127Împăratul Curcubeu1.301.214.31225.000.000
    128Împăratul Curcubeu1.326.214.31225.000.000
    129Împăratul Curcubeu1.351.214.31225.000.000
    130Împăratul Curcubeu1.376.214.31225.000.000
    131Împăratul Curcubeu1.401.214.31225.000.000
    132Împăratul Curcubeu1.426.214.31225.000.000
    133Împăratul Curcubeu1.451.214.31225.000.000
    134Împăratul Curcubeu1.476.214.31225.000.000
    135Împăratul Curcubeu1.501.214.31225.000.000
    136Împăratul Curcubeu1.526.214.31225.000.000
    137Împăratul Curcubeu1.551.214.31225.000.000
    138Împăratul Curcubeu1.576.214.31225.000.000
    139Împăratul Curcubeu1.601.214.31225.000.000
    140Împăratul Curcubeu1.626.214.31225.000.000
    141Împăratul Curcubeu1.651.214.31225.000.000
    142Împăratul Curcubeu1.676.214.31225.000.000
    143Împăratul Curcubeu1.701.214.31225.000.000
    144Împăratul Curcubeu1.726.214.31225.000.000
    145Împăratul Curcubeu1.751.214.31225.000.000
    146Împăratul Curcubeu1.776.214.31225.000.000
    147Împăratul Curcubeu1.801.214.31225.000.000
    148Împăratul Curcubeu1.826.214.31225.000.000
    149Împăratul Curcubeu1.851.214.31225.000.000
    150Împăratul Curcubeu1.876.214.31225.000.000
    151Împăratul Curcubeu1.901.214.31225.000.000
    152Împăratul Curcubeu1.926.214.31225.000.000
    153Împăratul Curcubeu1.951.214.31225.000.000
    154Împăratul Curcubeu1.976.214.31225.000.000
    155Împăratul Curcubeu2.001.214.31225.000.000
    156Împăratul Curcubeu2.026.214.31225.000.000
    157Împăratul Curcubeu2.051.214.31225.000.000
    158Împăratul Curcubeu2.076.214.31225.000.000
    159Împăratul Curcubeu2.101.214.31225.000.000
    160Împăratul Curcubeu2.126.214.31225.000.000
    161Împăratul Curcubeu2.151.214.31225.000.000
    162Împăratul Curcubeu2.176.214.31225.000.000
    163Împăratul Curcubeu2.201.214.31225.000.000
    164Împăratul Curcubeu2.226.214.31225.000.000
    165Împăratul Curcubeu2.251.214.31225.000.000
    166Împăratul Curcubeu2.276.214.31225.000.000
    167Împăratul Curcubeu2.301.214.31225.000.000
    168Împăratul Curcubeu2.326.214.31225.000.000
    169Împăratul Curcubeu2.351.214.31225.000.000
    170Împăratul Curcubeu2.376.214.31225.000.000
    171Împăratul Curcubeu2.401.214.31225.000.000
    172Împăratul Curcubeu2.426.214.31225.000.000
    173Împăratul Curcubeu2.451.214.31225.000.000
    174Împăratul Curcubeu2.476.214.31225.000.000
    175Împăratul Curcubeu2.501.214.31225.000.000
    176Împăratul Curcubeu2.526.214.31225.000.000
    177Împăratul Curcubeu2.551.214.31225.000.000
    178Împăratul Curcubeu2.576.214.31225.000.000
    179Împăratul Curcubeu2.601.214.31225.000.000
    180Împăratul Curcubeu2.626.214.31225.000.000
    181Împăratul Curcubeu2.651.214.31225.000.000
    182Împăratul Curcubeu2.676.214.31225.000.000
    183Împăratul Curcubeu2.701.214.31225.000.000
    184Împăratul Curcubeu2.726.214.31225.000.000
    185Împăratul Curcubeu2.751.214.31225.000.000
    186Împăratul Curcubeu2.776.214.31225.000.000
    187Împăratul Curcubeu2.801.214.31225.000.000
    188Împăratul Curcubeu2.826.214.31225.000.000
    189Împăratul Curcubeu2.851.214.31225.000.000
    190Împăratul Curcubeu2.876.214.31225.000.000
    191Împăratul Curcubeu2.901.214.31225.000.000
    192Împăratul Curcubeu2.926.214.31225.000.000
    193Împăratul Curcubeu2.951.214.31225.000.000
    194Împăratul Curcubeu2.976.214.31225.000.000
    195Împăratul Curcubeu3.001.214.31225.000.000
    196Împăratul Curcubeu3.026.214.31225.000.000
    197Împăratul Curcubeu3.051.214.31225.000.000
    198Împăratul Curcubeu3.076.214.31225.000.000
    199Împăratul Curcubeu3.101.214.31225.000.000
    200Împăratul Curcubeu3.126.214.31229.117.533
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 19 Sep 2018
    llyillyi, yocoama, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  3. Adelina40

    Adelina40 Board Administrator Team Farmerama RO

    d6537e435080195bfd6b08c5862fa6615325a53c.png
    NivelRangPuncte Experiență
    Tropicale
    Necesar
    1Culegător de banane1349
    2Culegător de banane350650
    3Părintele papagalilor1,0001,500
    4Părintele papagalilor2,5001,500
    5Maestru Coco4,0003,800
    6Maestru Coco7,8003,200
    7Storcător de ananas11,0006,600
    8Storcător de ananas17,6005,600
    9Tarzanul viei23,2006,400
    10Tarzanul viei29,6007,400
    11Pasărea paradisului37,0008,400
    12Pasărea paradisului45,4009,400
    13Ţarul zucchinelor54,80010,400
    14Ţarul zucchinelor65,20011,600
    15Dansator/oare hula76,80012,700
    16Dansator/oare hula89,50013,500
    17Şamanul chilli-ului103,00016,000
    18Şamanul chilli-ului119,00016,000
    19Expert în elefanţi135,00018,000
    20Expert în elefanţi153,00019,000
    21Dresor lilieci172,00020,000
    22Dresor lilieci192,00022,000
    23Papa de la Palma214,00024,000
    24Papa de la Palma238,00025,000
    25Herţog de Maracuja263,00026,000
    26Herţog de Maracuja289,00029,000
    27Cercetător leneşi318,00030,000
    28Cercetător leneşi348,00031,000
    29Dresor şerpi379,00034,000
    30Dresor şerpi413,00035,000
    31Regele cartofilor dulci448,00037,000
    32Regele cartofilor dulci485,00039,000
    33Amiral Aloha524,00041,000
    34Amiral Aloha565,00043,000
    35Surfer tropical608,00045,000
    36Surfer tropical653,00047,000
    37Expert în igname700,00049,000
    38Expert în igname749,00051,000
    39Expert în medicină800,00053,000
    40Expert în medicină853,00056,000
    41Mânzocul Kumquatului909,00058,000
    42Mânzocul Kumquatului967,00060,000
    43Colecţionar de scoici1,027,00063,000
    44Colecţionar de scoici1,090,00065,000
    45Pasionat de corali1,155,00067,000
    46Pasionat de corali1,222,00070,000
    47Devorator de lychee1,292,00073,000
    48Devorator de lychee1,365,00075,000
    49Tikiric1,440,00080,000
    50Tikiric1,520,00082,000
    51Fan tropical1,602,00082,000
    52Fan tropical1,684,00083,000
    53Culegător prune mombine1,767,00084,000
    54Culegător prune mombine1,851,00085,000
    55Crescător de exotice1,936,00086,000
    56Crescător de exotice2,022,00086,000
    57Pilot tropical2,108,00088,000
    58Pilot tropical2,196,00088,000
    59Călăreţ de valuri2,284,00089,000
    60Călăreţ de valuri2,373,00090,000
    61Înotător în lagună2,463,00091,000
    62Înotător în lagună2,554,00092,000
    63Insular2,646,00093,000
    64Insular2,739,00094,000
    65Cascadorul cascadelor2,833,00094,000
    66Cascadorul cascadelor2,927,00096,000
    67Sultanul cremelor solare3,023,00097,000
    68Sultanul cremelor solare3,120,00097,000
    69Ukulelist3,217,00099,000
    70Ukulelist3,316,00099,000
    71Rastaman(ă)3,415,000101,000
    72Rastaman(ă)3,516,000101,000
    73Cântăreţul de Bongo3,617,000103,000
    74Cântăreţul de Bongo3,720,000103,000
    75Negustor fructe exotice3,823,000105,000
    76Negustor fructe exotice3,928,000105,000
    77Plantator trestie zahăr4,033,000107,000
    78Plantator trestie zahăr4,140,000108,000
    79Untar4,248,000109,000
    80Untar4,357,000110,000
    81Titanul totemurilor4,467,000111,000
    82Titanul totemurilor4,578,000112,000
    83Pescar de Piranha4,690,000113,000
    84Pescar de Piranha4,803,000114,000
    85Super bronzat4,917,000116,000
    86Super bronzat5,033,000117,000
    87Sugativă de Caipirinha5,150,000117,000
    88Sugativă de Caipirinha5,267,000119,000
    89Plajist(ă)5,386,000121,000
    90Plajist(ă)5,507,000121,000
    91Ducele(sa) din Honolulu5,628,000123,000
    92Ducele(sa) din Honolulu5,751,000124,000
    93Hawaiian (ă)5,875,000125,000
    94Hawaiian (ă)6,000,000126,000
    95Prinţ(esă) tikinez(ă)6,126,000128,000
    96Prinţ(esă) tikinez(ă)6,254,000128,000
    97Domnul(a) oceanelor6,382,000131,000
    98Domnul(a) oceanelor6,513,000131,000
    99Căpitan Waikiki6,644,000133,000
    100Căpitan Waikiki6,777,000136,000
     
    yocoama, llyillyi, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  4. Adelina40

    Adelina40 Board Administrator Team Farmerama RO

    d6537e435080195bfd6b08c5862fa6615325a53c.png
    Nivel RangPETNecesar
    101Cassava Casanova6,913,000137,000
    102Cassava Casanova7,050,000139,000
    103Prefect de Polinezia7,189,000141,000
    104Prefect de Polinezia7,330,000143,000
    105Săltăreţ insular7,473,000144,000
    106Săltăreţ insular7,617,000147,000
    107Titan Triton7,764,000149,000
    108Titan Triton7,913,000151,000
    109Mogul Mango8,064,000154,000
    110Mogul Mango8,218,000155,000
    111Stăpânul plajelor8,373,000158,000
    112Stăpânul plajelor8,531,000159,000
    113Eroul lianelor8,690,000162,000
    114Eroul lianelor8,852,000164,000
    115Plimbăreţul ţărmului9,016,000167,000
    116Plimbăreţul ţărmului9,183,000169,000
    117Vânătorul de perle9,352,000171,000
    118Vânătorul de perle9,523,000174,000
    119Avocado Aficionado9,697,000176,000
    120Avocado Aficionado9,873,000178,000
    121Stăpânul lămâilor10,051,000181,000
    122Stăpânul lămâilor10,232,000184,000
    123Turist10,416,000186,000
    124Turist10,602,000189,000
    125Visătorul tropicelor10,791,000191,000
    126Visătorul.tropicelor10,982,000194,000
    127Viteazul hamacelor11,176,000197,000
    128Viteazul hamacelor11,373,000199,000
    129Premierul Papaya11,572,000203,000
    130Premierul Papaya11,775,000205,000
    131Culegător de.banane11,980,000208,000
    132Culegător de.banane12,188,000211,000
    133Căpitan de croazieră12,399,000214,000
    134Căpitan de croazieră12,613,000216,000
    135Producător de mangrove12,829,000220,000
    136Producător de mangrove13,049,000223,000
    137Melc de mare13,272,000226,000
    138Melc de mare13,498,000230,000
    139Mixolog de cocktailuri13,728,000232,000
    140Mixolog de cocktailuri13,960,000236,000
    141Sculptor de bambus14,196,000239,000
    142Sculptor de bambus14,435,000242,000
    143Guru guacamole14,677,000246,000
    144Guru guacamole14,923,000249,000
    145Stăpânul templului15,172,000253,000
    146Stăpânul templului15,425,000256,000
    147Aventurier15,681,000260,000
    148Aventurier15,941,000264,000
    149Scafandrul mărilor sudului16,205,000267,000
    150Scafandrul mărilor sudului16,472,000271,000
    151Sergentul cailor de mare16,743,000274,000
    152Sergentul cailor de mare17,017,000279,000
    153Biolog marin17,296,000282,000
    154Biolog marin17,578,000287,000
    155Crescător de orhidee17,865,000290,000
    156Crescător de orhidee18,155,000295,000
    157Vânător de broaşte18,450,000298,000
    158Vânător de broaşte18,748,000303,000
    159Panamaniac19,051,000307,000
    160Panamaniac19,358,000311,000
    161Fiul soarelui19,669,000316,000
    162Fiul soarelui19,985,000320,000
    163Regele castelului de nisip20,305,000325,000
    164Regele castelului de nisip20,630,000329,000
    165Stăpânul uraganelor20,959,000333,000
    166Stăpânul uraganelor21,292,000339,000
    167Oceanolog21,631,000343,000
    168Oceanolog21,974,000348,000
    169Baterist la oale sparte22,322,000353,000
    170Baterist la oale sparte22,675,000357,000
    171Căpitan de catamaran23,032,000363,000
    172Căpitan de catamaran23,395,000368,000
    173Admirator de Anaconda23,763,000373,000
    174Admirator de Anaconda24,136,000378,000
    175Colecţionar de corali24,514,000384,000
    176Colecţionar de corali24,898,000388,000
    177Magicianul muşchilor25,286,000395,000
    178Magicianul muşchilor25,681,000400,000
    179Pilot de zmeu26,081,000405,000
    180Pilot de zmeu26,486,000411,000
    181Maestrul Ardei Iute26,897,000417,000
    182Maestrul Ardei Iute27,314,000423,000
    183Spărgătorul de nuci de cocos27,737,000428,000
    184Spărgătorul de nuci de cocos28,165,000435,000
    185Corsarul mărilor28,600,000441,000
    186Corsarul mărilor29,041,000446,000
    187Călăul monştrilor marini29,487,000454,000
    188Călăul monştrilor marini29,941,000459,000
    189Ghidul junglei30,400,000466,000
    190Ghidul junglei30,866,000472,000
    191Prietenul rechinilor31,338,000479,000
    192Prietenul rechinilor31,817,000486,000
    193Dansatorul apelor32,303,000493,000
    194Dansatorul apelor32,796,000499,000
    195Surfer pe ţestoase33,295,000507,000
    196Surfer pe ţestoase33,802,000513,000
    197Escaladator de faleze34,315,000521,000
    198Escaladator de faleze34,836,000528,000
    199Preot/easă Voodoo35,364,000535,000
    200-35,899,000543,000
     
    yocoama, llyillyi, roliana57 și alți 4 apreciază asta.
  5. Adelina40

    Adelina40 Board Administrator Team Farmerama RO

    d6537e435080195bfd6b08c5862fa6615325a53c.png
    NivelRangPETNecesar
    201-36,442,000551,000
    202-36,993,000558,000
    203-37,551,000566,000
    204-38,117,000574,000
    205-38,691,000582,000
    206-39,273,000590,000
    207-39,863,000598,000
    208-40,461,000607,000
    209-41,068,000615,000
    210-41,683,000624,000
    211-42,307,000633,000
    212-42,940,000641,000
    213-43,581,000650,000
    214-44,231,000660,000
    215-44,891,000669,000
    216-45,560,000678,000
    217-46,238,000687,000
    218-46,925,000698,000
    219-47,623,000707,000
    220-48,330,000717,000
    221-49,047,000727,000
    222-49,774,000737,000
    223-50,511,000747,000
    224-51,258,000758,000
    225-52,016,000769,000
    226-52,785,000779,000
    227-53,564,000790,000
    228-54,354,000801,000
    229-55,155,000813,000
    230-55,968,000824,000
    231-56,792,000835,000
    232-57,627,000847,000
    233-58,474,000859,000
    234-59,333,000871,000
    235-60,204,000883,000
    236-61,087,000896,000
    237-61,983,000908,000
    238-62,891,000920,000
    239-63,811,000934,000
    240-64,745,000947,000
    241-65,692,000960,000
    242-66,652,000973,000
    243-67,625,000987,000
    244-68,612,0001,001,000
    245-69,613,0001,015,000
    246-70,628,0001,029,000
    247-71,657,0001,044,000
    248-72,701,0001,058,000
    249-73,759,0001,073,000
    250-74,832,0001,115,500
    251-75,947,5001,160,500
    252-77,108,0001,206,900
    253-78,314,9001,255,100
    254-79,570,0001,305,400
    255-80,875,4001,357,600
    256-82,233,0001,411,900
    257-83,644,9001,468,300
    258-85,113,2001,527,100
    259-86,640,3001,588,200
    260-88,228,5001,651,700
    261-89,880,2001,717,800
    262-91,598,0001,786,500
    263-93,384,5001,857,900
    264-95,242,4001,932,300
    265-97,174,7002,009,600
    266-99,184,3002,089,900
    267-101,274,2002,173,500
    268-103,447,7002,260,500
    269-105,708,2002,350,900
    270-108,059,1002,444,900
    271-110,504,0002,542,800
    272-113,046,8002,644,400
    273-115,691,2002,750,200
    274-118,441,4002,860,300
    275-121,301,7002,974,600
    276-124,276,3003,093,600
    277-127,369,9003,217,400
    278-130,587,3003,346,000
    279-133,933,3003,479,900
    280-137,413,2003,619,100
    281-141,032,3003,763,900
    282-144,796,2003,914,400
    283-148,710,6004,071,000
    284-152,781,6004,233,800
    285-157,015,4004,403,200
    286-161,418,6004,579,300
    287-165,997,9004,762,500
    288-170,760,4004,953,000
    289-175,713,4005,151,100
    290-180,864,5005,357,100
    291-186,221,6005,571,500
    292-191,793,1005,794,300
    293-197,587,4006,026,000
    294-203,613,4006,267,100
    295-209,880,5006,517,800
    296-216,398,3006,778,500
    297-223,176,8007,049,700
    298-230,226,5007,331,600
    299-237,558,1007,624,900
    300-245,183,0007,731,600
     
    llyillyi, roliana57, trancesound și alți 5 apreciază asta.
  6. Adelina40

    Adelina40 Board Administrator Team Farmerama RO

    d6537e435080195bfd6b08c5862fa6615325a53c.png
    NivelRangPETNecesar
    301-252,914,6007,839,900
    302-260,754,5007,949,600
    303-268,704,1008,061,000
    304-276,765,1008,173,800
    305-284,938,9008,288,200
    306-293,227,1008,404,200
    307-301,631,3008,522,000
    308-310,153,3008,641,200
    309-318,794,5008,762,200
    310-327,556,7008,884,900
    311-336,441,6009,009,200
    312-345,450,8009,135,400
    313-354,586,2009,263,300
    314-363,849,5009,393,000
    315-373,242,5009,524,400
    316-382,766,9009,657,900
    317-392,424,8009,793,000
    318-402,217,8009,930,100
    319-412,147,90010,069,200
    320-422,217,10010,210,100
    321-432,427,20010,353,000
    322-442,780,20010,498,000
    323-453,278,20010,645,000
    324-463,923,20010,794,000
    325-474,717,20010,945,100
    326-485,662,30011,098,400
    327-496,760,70011,253,700
    328-508,014,40011,411,300
    329-519,425,70011,571,000
    330-530,996,70011,733,100
    331-542,729,80011,897,200
    332-554,627,00012,063,900
    333-566,690,90012,232,800
    334-578,923,70012,404,000
    335-591,327,70012,577,600
    336-603,905,30012,753,800
    337-616,659,10012,932,300
    338-629,591,40013,113,300
    339-642,704,70013,297,000
    340-656,001,70013,483,100
    341-669,484,80013,671,900
    342-683,156,70013,863,200
    343-697,019,90014,057,400
    344-711,077,30014,254,100
    345-725,331,40014,453,800
    346-739,785,20014,656,000
    347-754,441,20014,861,300
    348-769,302,50015,069,300
    349-784,371,80015,280,300
    350-799,652,10015,494,200
    351-815,146,30015,711,100
    352-830,857,40015,931,100
    353-846,788,50016,154,100
    354-862,942,60016,380,300
    355-879,322,90016,609,600
    356-895,932,50016,842,100
    357-912,774,60017,077,900
    358-929,852,50017,317,100
    359-947,169,60017,559,400
    360-964,729,00017,805,300
    361-982,534,30018,054,500
    362-1,000,588,80018,307,400
    363-1,018,896,20018,563,600
    364-1,037,459,80018,823,500
    365-1,056,283,30019,087,100
    366-1,075,370,40019,354,200
    367-1,094,724,60019,625,200
    368-1,114,349,80019,900,000
    369-1,134,249,80020,178,600
    370-1,154,428,40020,461,100
    371-1,174,889,50020,747,500
    372-1,195,637,00021,038,000
    373-1,216,675,00021,332,500
    374-1,238,007,50021,631,200
    375-1,259,638,70021,934,000
    376-1,281,572,70022,241,100
    377-1,303,813,80022,552,500
    378-1,326,366,30022,868,200
    379-1,349,234,50023,188,400
    380-1,372,422,90023,513,000
    381-1,395,935,90023,842,100
    382-1,419,778,00024,176,000
    383-1,443,954,00024,514,400
    384-1,468,468,40024,857,700
    385-1,493,326,10025,205,600
    386-1,518,531,70025,558,500
    387-1,544,090,20025,916,400
    388-1,570,006,60026,279,200
    389-1,596,285,80026,647,000
    390-1,622,932,80027,020,200
    391-1,649,953,00027,398,400
    392-1,677,351,40027,782,000
    393-1,705,133,40028,170,900
    394-1,733,304,30028,565,400
    395-1,761,869,70028,965,200
    396-1,790,834,90029,370,800
    397-1,820,205,70029,781,900
    398-1,849,987,60030,199,000
    399-1,880,186,60030,621,600
    400-1,910,808,20031,014,000
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Sep 2017
    llyillyi, roliana57, trancesound și alți 8 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    [​IMG]
    NivelRangPETNecesar
    401-1,941,822,20031,448,000
    402-1,973,270,20031,888,000
    403-2,005,158,20032,335,000
    404-2,037,493,20032,787,000
    405-2,070,280,20033,246,000
    406-2,103,526,20033,712,000
    407-2,137,238,20034,184,000
    408-2,171,422,20034,662,000
    409-2,206,084,20035,147,000
    410-2,241,231,20035,639,000
    411-2,276,870,20036,138,000
    412-2,313,008,20036,644,000
    413-2,349,652,20037,157,000
    414-2,386,809,20037,677,000
    415-2,424,486,20038,204,000
    416-2,462,690,20038,739,000
    417-2,501,429,20039,281,000
    418-2,540,710,20039,831,000
    419-2,580,541,20040,389,000
    420-2,620,930,20040,954,000
    421-2,661,884,20041,527,000
    422-2,703,411,20042,108,000
    423-2,745,519,20042,698,000
    424-2,788,217,20043,295,000
    425-2,831,512,20043,901,000
    426-2,875,413,20044,516,000
    427-2,919,929,20045,139,000
    428-2,965,068,20045,771,000
    429-3,010,839,20046,411,000
    430-3,057,250,20047,061,000
    431-3,104,311,20047,720,000
    432-3,152,031,20048,388,000
    433-3,200,419,20049,065,000
    434-3,249,484,20049,752,000
    435-3,299,236,20050,448,000
    436-3,349,684,20051,154,000
    437-3,400,838,20051,870,000
    438-3,452,708,20052,596,000
    439-3,505,304,20053,332,000
    440-3,558,636,20054,079,000
    441-3,612,715,20054,836,000
    442-3,667,551,20055,603,000
    443-3,723,154,20056,382,000
    444-3,779,536,20057,171,000
    445-3,836,707,20057,971,000
    446-3,894,678,20058,783,000
    447-3,953,461,20059,605,000
    448-4,013,066,20060,440,000
    449-4,073,506,20061,286,000
    450-4,134,792,20062,143,000
    451-4,196,935,20063,013,000
    452-4,259,948,20063,895,000
    453-4,323,843,20064,790,000
    454-4,388,633,20065,696,000
    455-4,454,329,20066,616,000
    456-4,520,945,20067,548,000
    457-4,588,493,20068,494,000
    458-4,656,987,20069,453,000
    459-4,726,440,20070,425,000
    460-4,796,865,20071,411,000
    461-4,868,276,20072,410,000
    462-4,940,686,20073,424,000
    463-5,014,110,20074,451,000
    464-5,088,561,20075,493,000
    465-5,164,054,20076,550,000
    466-5,240,604,20077,622,000
    467-5,318,226,20078,708,000
    468-5,396,934,20079,810,000
    469-5,476,744,20080,927,000
    470-5,557,671,20082,060,000
    471-5,639,731,20083,208,000
    472-5,722,939,20084,373,000
    473-5,807,312,20085,554,000
    474-5,892,866,20086,751,000
    475-5,979,617,20087,966,000
    476-6,067,583,20089,197,000
    477-6,156,780,20090,445,000
    478-6,247,225,20091,711,000
    479-6,338,936,20092,995,000
    480-6,431,931,20094,297,000
    481-6,526,228,20095,616,000
    482-6,621,844,20096,955,000
    483-6,718,799,20098,312,000
    484-6,817,111,20099,688,000
    485-6,916,799,200101,080,000
    486-7,017,879,200102,500,000
    487-7,120,379,200103,930,000
    488-7,224,309,200105,390,000
    489-7,329,699,200106,860,000
    490-7,436,559,200108,360,000
    491-7,544,919,200109,880,000
    492-7,654,799,200111,410,000
    493-7,766,209,200112,970,000
    494-7,879,179,200114,550,000
    495-7,993,729,200116,160,000
    496-8,109,889,200117,780,000
    497-8,227,669,200119,430,000
    498-8,347,099,200121,100,000
    499-8,468,199,200122,800,000
    500-8,590,999,200124,520,000
     
    llyillyi, roliana57, yocoama și alți 5 apreciază asta.
  8. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    [​IMG]
    NivelRangPETNecesar
    501-8,715,519,200126,260,000
    502-8,841,779,200128,030,000
    503-8,969,809,200129,820,000
    504-9,099,629,200131,640,000
    505-9,231,269,200133,480,000
    506-9,364,749,200135,350,000
    507-9,500,099,200137,240,000
    508-9,637,339,200139,160,000
    509-9,776,499,200141,110,000
    510-9,917,609,200143,090,000
    511-10,060,699,200145,090,000
    512-10,205,789,200147,120,000
    513-10,352,909,200149,180,000
    514-10,502,089,200151,270,000
    515-10,653,359,200153,380,000
    516-10,806,739,200155,530,000
    517-10,962,269,200157,710,000
    518-11,119,979,200159,920,000
    519-11,279,899,200162,150,000
    520-11,442,049,200164,420,000
    521-11,606,469,200166,720,000
    522-11,773,189,200169,060,000
    523-11,942,249,200171,420,000
    524-12,113,669,200173,820,000
    525-12,287,489,200176,260,000
    526-12,463,749,200178,720,000
    527-12,642,469,200181,230,000
    528-12,823,699,200183,760,000
    529-13,007,459,200186,330,000
    530-13,193,789,200188,940,000
    531-13,382,729,200191,590,000
    532-13,574,319,200194,270,000
    533-13,768,589,200196,990,000
    534-13,965,579,200199,750,000
    535-14,165,329,200202,540,000
    536-14,367,869,200205,380,000
    537-14,573,249,200208,250,000
    538-14,781,499,200211,170,000
    539-14,992,669,200214,120,000
    540-15,206,789,200217,120,000
    541-15,423,909,200220,160,000
    542-15,644,069,200223,240,000
    543-15,867,309,200226,360,000
    544-16,093,669,200229,530,000
    545-16,323,199,200232,750,000
    546-16,555,949,200236,000,000
    547-16,791,949,200239,310,000
    548-17,031,259,200242,660,000
    549-17,273,919,200246,050,000
    550-17,519,969,200249,500,000
    551-17,769,469,200252,990,000
    552-18,022,459,200256,530,000
    553-18,278,989,200260,120,000
    554-18,539,109,200263,760,000
    555-18,802,869,200267,450,000
    556-19,070,319,200271,200,000
    557-19,341,519,200274,990,000
    558-19,616,509,200278,840,000
    559-19,895,349,200282,740,000
    560-20,178,089,200286,700,000
    561-20,464,789,200290,720,000
    562-20,755,509,200294,780,000
    563-21,050,289,200298,910,000
    564-21,349,199,200303,090,000
    565-21,652,289,200307,340,000
    566-21,959,629,200311,640,000
    567-22,271,269,200316,000,000
    568-22,587,269,200320,420,000
    569-22,907,689,200324,910,000
    570-23,232,599,200329,460,000
    571-23,562,059,200334,070,000
    572-23,896,129,200338,740,000
    573-24,234,869,200343,490,000
    574-24,578,359,200348,290,000
    575-24,926,649,200353,170,000
    576-25,279,819,200358,110,000
    577-25,637,929,200363,120,000
    578-26,001,049,200368,210,000
    579-26,369,259,200373,360,000
    580-26,742,619,200378,590,000
    581-27,121,209,200383,890,000
    582-27,505,099,200389,260,000
    583-27,894,359,200394,710,000
    584-28,289,069,200400,230,000
    585-28,689,299,200405,830,000
    586-29,095,129,200411,510,000
    587-29,506,639,200417,270,000
    588-29,923,909,200423,120,000
    589-30,347,029,200429,040,000
    590-30,776,069,200435,040,000
    591-31,211,109,200441,130,000
    592-31,652,239,200447,310,000
    593-32,099,549,200453,570,000
    594-32,553,119,200459,920,000
    595-33,013,039,200466,350,000
    596-33,479,389,200472,880,000
    597-33,952,269,200479,500,000
    598-34,431,769,200486,210,000
    599-34,917,979,200493,020,000
    600-35,410,999,200-
     
    Papy, llyillyi, catapen și alți 9 apreciază asta.
  9. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Niveluri ferma.png

    NivelPENecesar
    2013.155.331.84534.940.355
    2023.190.272.20041.927.607
    2033.232.199.80750.312.144
    2043.282.511.95160.373.393
    2053.342.885.34472.446.654
    2063.415.331.99886.934.284
    2073.502.266.282104.319.102
    2083.606.585.384125.180.473
    2093.731.765.857150.213.631
    2103.881.979.488180.252.832
    2114.062.232.320216.299.167
    2124.278.531.487259.553.925
    2134.538.085.412311.458.619
    2144.849.544.031373.743.033
    2155.223.287.064488.482.870
    2165.671.769.934538.168.917
    2176.209.938.851645.790.072
    2186.855.728.923774.932.931
    2197.630.661.854929.901.331
    2208.560.563.1851.115.859.774
    2219.676.422.9591.339.005.542
    22211.015.428.5011.606.775.227
    22312.622.203.7281.928.092.565
    22414.550.296.2932.313.665.829
    22516.863.962.1222.776.344.698
    22619.640.306.8203.331.548.483
    22722.971.855.3033.997.779.994
    22826.969.635.2974.797.242.174
    22931.766.877.4715.756.578.028
    23037.523.455.4996.907.758.538
    23144.431.214.0378.289.148.135
    23252.720.362.1729.946.783.233
    23362.667.145.40511.935.906.449
    23474.603.051.85414.322.807.628
    23588.925.859.48217.187.033.027
    236106.112.892.50920.624.036.289
    237126.736.928.79824.748.359.542
    238151.485.288.34029.697.450.659
    239181.182.738.99935.636.243.853
    240216.818.982.85242.762.656.315
    241259.581.639.16751.314.184.028
    242310.895.823.19561.575.816.595
    243372.471.639.79073.889.534.858
    244446.361.174.64888.665.707.796
    245535.026.882.444106.396.768.555
    246641.423.650.999127.673.625.355
    247769.097.276.354153.205.354.190
    248922.302.630.544183.842.829.618
    2491.106.145.460.162220.607.081.131
    2501.326.752.541.293264.723.320.168
    2511.591.475.861.461317.661.771.695
    2521.909.137.633.156381.186.671.171
    2532.290.324.304.327457.415.059.746
    2542.747.739.364.073548.887.337.114
    2553.296.626.701.187658.651.923.291
    2563.955.278.624.478790.366.850.757
    2574.745.645.475.235948.421.672.638
    2585.694.067.147.8731.138.083.749.680
    2596.832.150.897.5531.365.673.791.154
    2608.197.824.688.7071.638.776.499.856
    2619.836.601.188.5631.966.493.341.147
    26211.803.094.529.7102.359.745.859.861
    26314.162.840.389.5712.831.639.653.498
    26416.994.480.043.0693.397.901.131.496
    26520.392.381.174.5654.077.401.616.113
    26624.469.782.790.6784.892.786.251.186
    26729.362.569.041.8645.871.228.677.892
    26835.233.797.719.7567.045.336.627.925
    26942.279.134.347.6818.454.238.614.092
    27050.733.372.961.77310.144.887.933.487
    27160.878.260.895.26012.173.627.440.732
    27273.051.888.335.99214.608.067.239.125
    27387.659.955.575.11717.529.337.865.948
    274105.189.293.441.06521.034.794.061.982
    275126.224.087.503.04725.241.259.231.445
    276151.465.346.734.49230.288.918.717.800
    277181.754.265.452.29236.345.991.643.339
    278218.100.257.095.63143.614.337.007.064
    279261.714.594.102.69552.336.180.870.563
    280314.050.774.973.25862.802.188.823.199
    281376.852.963.796.45775.361.152.750.890
    282452.214.116.547.34790.431.614.731.318
    283542.645.731.278.665108.515.815.435.389
    284651.161.546.714.054130.216.431.881.634
    285781.377.978.595.688156.256.662.348.730
    286937.634.640.944.418187.504.327.799.112
    2871.125.138.968.743.530225.000.793.021.760
    2881.350.139.761.765.290269.995.671.324.770
    2891.620.135.433.090.060323.988.469.352.020
    2901.944.123.902.442.080388.778.559.885.890
    2912.332.902.462.327.970466.525.148.037.660
    2922.799.427.610.365.630559.819.229.268.810
    2933.359.246.839.634.440671.769.937.327.860
    2944.031.016.776.962.300806.108.159.748.090
    2954.837.124.936.710.390967.310.874.013.270
    2965.804.435.810.723.6601.160.750.348.038.560
    2976.965.186.158.762.2201.392.873.177.246.170
    2988.358.059.336.008.3901.671.415.124.854.610
    29910.029.474.460.863.0002.005.658.925.183.500
    30012.035.133.386.046.500--------
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 19 Sep 2018
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.

Distribuie pagina asta